Showing 1-10 of 16 Books
de cover van het boek elf procent van de noorse schrijver maren uthaug
€ 11.99
Maren Uthaug Deense boeken, Deense romans, Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
Samenvatting - Elf procent is een satirische roman van de Noors/Deens/Samische schrijver Maren Uthaug. Welkom in het matriarchaat! Een bijtende, haarfijn uitgewerkte satire over hoe de wereld eruit ziet als die gedomineerd wordt door vrouwen. In ‘Elf procent’ van Maren Uthaug is het 2322 en bestaat de samenleving uitsluitend uit...
de cover van het boek stakker van de noorse schrijver matias faldbakken
€ 11.50
Matias Faldbakken Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
Samenvatting - Stakker is een roman van de Noorse schrijver Matias Faldbakken en kwam op de shortlist van bijna alle Noorse literatuurprijzen terecht. Dit boek wordt omschreven als zowel een liefdesfabel als een coming-of-age verhaal. De eenzame pleegjongen Oskar werkt op de boerderij van Aud en Olav Blum voor kost...
de cover van het noorse boek de appeloorlog van lars elling
€ 11.99
Lars Elling Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
Samenvatting - De appeloorlog is het veelbelovende debuut van de Noorse schrijver Lars Elling. In Scandinavië kan deze roman al op lovende kritieken rekenen en ook in Nederland zijn de eerste reacties positief. In Noorwegen werd het debuut van, de van origine kunstschilder, Elling direct een bestseller. Het boek is...
de cover van het boek het testament van de zee van de noorse schrijver aslak nore
€ 15.00
Aslak Nore Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
Samenvatting - Het testament van de zee is een roman van de Noorse schrijver Aslak Nore. Het is een verhaal over familiegeheimen en werd eerder uitgegeven onder de titel 'Het kerkhof van de zee'. De uitgeverij raadt het met name aan voor liefhebbers van Carlos Ruiz Zafrón en Joël Dicker....
cover van heet boek een nieuwe naam van jon fosse septologie 6 en 7
€ 11.50
Jon Fosse Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
Samenvatting - Septologie VI-VII - Een nieuwe naam is volgens Goodreads lezers een van de beste Scandinavische romans van Nobelprijswinnaar Jon Fosse. Dit boek is de laatste in de (zevendelige) in drie boeken verschenen Septologie serie van de Noorse schrijver. Kerstmis nadert. Asle wil niet meer schilderen en besluit alles...
de cover van de noorse roman septologie III-V ik is een ander van jon fosse
€ 12.50
Jon Fosse Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
Samenvatting - Septologie III-V, Ik is een ander is volgens Goodreads lezers een van de  beste Scandinavische boeken van Nobelprijswinnaar Jon Fosse. Dit boek is het tweede boek uit de zevendelige, in drie boeken verschenen Septologie serie van de Noorse schrijver. Septologie ontving in binnen- en buitenland lovende recensies en...
de cover van het boek kristin lavransdochter trilogie van sigrid undset
€ 24.95
Sigrid Undset Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
De Kristin Lavransdochter trilogie is een klassieker uit Noorwegen, geschreven door Nobelprijswinnaar Sigrid Undset. Dit werk van Undset was een van de voornaamste redenen waarom zij in 1928 de Nobelprijs voor de literatuur ontving. De rechtvaardiging luidde: "vanwege haar krachtige weergave van het middeleeuwse leven in Scandinavische landen." In 1995...
de cover van de waarheden van mijn moeder van vigdis hjorth
€ 12.99
Vigdis Hjorth Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
Samenvatting - De waarheden van mijn moeder, de nieuwe roman van de veelgeprezen Noorse schrijver Vigdis Hjorth, is het verhaal van een vrouw die kiest voor zichzelf en die daarmee de band met haar ouders verbreekt. Wat is er nog van hun relatie over als ze elkaar na dertig jaar...
de cover van het boek de zusterklokken van lars mytting
Lars Mytting Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische romans
De zusterklokken is het eerste deel in de gelijknamige, hoog geprezen trilogie van Lars Mytting. Met dit eerste deel legde hij het grondwerk voor de tot op heden best beoordeelde Scandinavische roman aller tijden: het Zustertapijt. Je bestelt het boek eenvoudig bij de boekhandels via bovenstaande groene knoppen. Waar gaat...
de cover van de noorse roman de vier seizoenen drie lente van karl ove knausgard
€ 9.99
Karl Ove Knausgård Noorse boeken, Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
De vier seizoenen 3: Lente is een van de beste in het Nederlands vertaalde Scandinavische romans aller tijden. Karl Ove Knausgård vestigde zijn naam met de Mijn Strijd serie en bevestigde vervolgens zijn reputatie met de Vier seizoenen reeks. Lente is het derde deel in deze reeks. Je bestelt het...