Aslak Nore

de cover van het boek het testament van de zee van de noorse schrijver aslak nore
€ 15.00
Aslak Nore Noorse romans, Scandinavische boeken, Scandinavische romans
Samenvatting - Het testament van de zee is een roman van de Noorse schrijver Aslak Nore. Het is een verhaal over familiegeheimen en werd eerder uitgegeven onder de titel 'Het kerkhof van de zee'. De uitgeverij raadt het met name aan voor liefhebbers van Carlos Ruiz Zafrón en Joël Dicker....